Правила подорожей з вейпом

Всього тридцять років тому для курців під час польоту не було ніяких обмежень і не курящі люди мусили з цим миритися. Зараз цей час залишився в далекому минулому і залежні від нікотину мусять слідувати правилам, навіть, якщо це не класичні тютюнові вироби, а вейп.

Чи впливатиме паріння вейпу на подорож? Питання яке цікавить кожного вейпера. В цій статті ми розкриємо правила паріння в аеропорту, в літаку та скільки рідини для електронки можна взяти в подорож.

 

Вейпінг в аеропорту

Перед тим, як почати парити в аеропорту варто детально прочитати правила, щоб не нариватися на неприємності. Аеропорти України застосовують для вейпів такі самі правила, як до класичних цигарок. Згідно з правилами, курити можна лише в спеціально відведених для цього місцях. Зазвичай, це спеціально облаштована курилка або майданчик для курців. 

Оскільки, курити можна лише зовні, це означає, що після проходження терміналу, паління і вейпінг заборонено. 

Попри все, деякі аеропорти обладнали місце для курців поблизу зони реєстрації, тому в таких місцях можна побалувати себе паром вейпу до самої посадки на борт літака.

Таких аеропортів дуже мало, тому обов’язково спершу ознайомтеся з правилами!

 

Чи можна парити під час перельоту?

Всі комерційні авіалінії забороняють тютюнопаління та вейпінг. Не зважаючи на те, що пар вейпу не містить шкідливих канцерогенів та смол, через закрите приміщення виникне високий рівень задимленості, а це викликає занепокоєння  в інших пасажирів. Як знизити потяг до нікотину під час перельоту? Якщо залежність настільки сильна, що вкрай важко провести кілька годин без нікотину, можна скористатися спеціальними жувальними гумками або пластирами, які містять цю речовину. Таким чином, аи зможете добратися в пункт призначення без зайвого дискомфорту. 

Не ризикуйте парити вейп непомітно, це може не дуже добре закінчитися і завдати зайвих клопотів, наприклад, доведеться сплатити штраф.

 

Як провести вейп в ручній поклажі?

В літаку заборонено курити як звичайні сигарети, так і  електронні, але взяти POD-систему в ручну поклажу ніхто не заборонить. 

Ви можете без зайвих зволікань взяти на борт літака:

 

Під час перельоту парогенератор повинен знаходитися в герметичній упаковці.

Крім того, деякі авіалінії забороняють класти вейп та супутні йому продукти в багаж з подальшою реєстрацією, тому, краще тримайте такі речі при собі.

Чому електронне обладнання для вейпінгу не перевозиться в зареєстрованому багажі? Електронки та парогенератори зазвичай працюють від літій-іонних акумуляторів, які ставлять під загрозу протипожежну безпеку в літаку. 

 

Як перевозити в літаку рідини для електронних сигарет

Перевозити рідину для електроннок в повітряному просторі можна згідно таких правил:

  1. Об’єм рідини, яку плануєте упакувати в ручну поклажу має бути не більше 100 мілілітрів;
  2. Жижа для електронки, яку перевозите в багажу повинна бути задекларована;
  3. Якщо потрібно більше 100 мілілітрів рідини, то решта повинна бути зареєстрована та знаходитися в багажному відділенні з іншими вашими речами;
  4. Сумарний обсяг всіх флаконів не повинен перевищувати одного літра;
  5. Ємність, в якій знаходиться рідина для вейпу не повинна бути повною, оскільки через високий тиск на висоті вона може луснути.

 

Якщо дотримуватися всіх правил, то перевезти все, що необхідно для вейпінгу не так вже й складно.

 

В яку країну можна привезти вейп?

Більшість країн дозволяють вейпінг без обмежень та розглядають його як один із способів боротьби з тютюнопалінням.

Проте, є країни, в яких діють обмеження.

Наприклад, в Таїланді з 2014 року діє закон про повну заборону використання електронних сигарет.

Крім того, електронні сигарети заборонені в:

  • Сінгапурі
  • Фінляндії
  • Філіппінах
  • Гонконгу

 

На Філіппінах заборонено паління в будь-якому вигляді як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. А за недотримання законів загрожує чималий штраф.

В Гонконгу палити можна тільки в спеціально відведених для цього місцях. За куріння в громадському місці доведеться платити більше шестисот доларів.

 

Поради щодо польоту з електронними сигаретами

Перед тим, як подорожувати з електронною сигаретою варто ознайомитися з деякими порадами, з якими подорож вейпера буде безпечною.

  • Запасний акумулятор варто зберігати та перевозити в пластиковому контейнері;
  • Для короткої подорожі можна не брати вейп і рідини, а використати кілька простих одноразок. Вони невеликі, компактні та не займуть місця в багажу;
  • Всі рідини для електронок повинні поміститися в один пластиковий пакет;
  • Не заповнюйте сигарету рідиною доповна, адже під час подорожі вона може пролитися.

 

Головне правило, не нервуйте проходячи контрольно-пропускні пункти. Співробітники аеропортів вже не один рік працюють та звикли до того, що пасажири перевозять електронні сигарети. 

Знаючи та дотримуючись основних правил, подорож з вейпом буде легкою. Головне не брати його в країни, де паління під забороною або використовувати електронну сигарету лише в відповідних місцях.

Вдалого польоту та приємного відпочинку!