Що всередині:

1. Короткий опис продукту

2. Аналіз технічних характеристик Elf Bar TE5000

3. Опис функцій та особливостей Elf Bar TE5000

4. Опис смаків Elf Bar TE5000

5. Як довше використовувати Elf Bar TE5000?

6. Висновки

 

Короткий опис продукту

     Elf Bar TE5000 - це модель електронної сигарети, яка з'явилася на ринку зовсім недавно і одразу привернула погляди вейперів своїм незвичайним футуристичним дизайном. Модель характеризується легкістю використання, високою тривалістю роботи і включає 15 крутих варіацій смаку, серед яких є як класичні аромати, так і десертні новинки.

 

Характеристики Elf Bar TE5000: все, що потрібно знати про продукт

Характеристики Elf BarTE5000     Щоб отримати повне уявлення про продукт, ознайомимося з його технічними характеристиками.

     Розмір електронки складає 7,8 x 4,2 x 2,2 см

     Об'єм рідини 13.5 мл,.

     Вміст сольового нікотину в ній – 50 мг.

     Потужність батарейного блоку 550 мАг.

     Модель перезаряджається типовим кабелем Type-C, який не входить до комплекту з пристроєм!

     У цій моделі використовується сітчастий випарник.

Elf BarTE5000 який кабель для зарядки     Приблизний час заряджання становить близько години. Для підзарядки батареї потрібен додатково шнур micro-USB або Type-C, залежно від того, з якої партії одноразка. В останніх партіях виробник змінив тип кабелю на Type-C. Якщо Вам важливо знати, який тип кабелю необхідний для заряджання акумулятора в Ельф Барі, перед покупкою Ви можете уточнити цю інформацію у менеджера, який оформляє Ваше замовлення.

 

Опис функцій та особливостей Elf Bar TE5000

Elf BarTE5000 випарник     До однієї з унікальних особливостей цієї електронної сигарети відноситься використання сітчастого койлу. Випарник цього типу виділяється незрівнянним якістю передачі смаку, густотою пари і низькою температурою випаровування, що дарує ще більше задоволення від процесу. Також ця технологія значно заощаджує енергію, знижуючи витрату заряду батареї.

Elf BarTE5000 дизайн

     Дана модель Elf Bar на 5000 тяг відрізняється не тільки високою якістю випаровування та низьким енергоспоживанням, але і своїм ексклюзивним дизайном. Корпус електронки виконаний у формі прямокутника із закругленими гранями. Через прозорі стіни видно начинки виробу, що є цікавою деталлю дизайну. Крім того, невеликі габарити та ергономічна форма роблять цю модель зручною та компактною при використанні.

Elf BarTE5000 безшумна тяга

     ТЕ5000 оснащена унікальною технологією безшумної тяги, що робить її використання ще більш комфортним та зручним. Більшість електронних сигарет створюють звук під час вживання, який може бути не тільки дратівливим, а й привертати увагу інших людей. Однак, завдяки інноваційній технології в Elf Bar TE5000, ви можете насолоджуватися безшумною тягою, яка забезпечує плавне та тихе паріння. Більше того, це також означає, що ви можете використовувати свій пристрій у будь-якому місці, не турбуючись про привернення уваги оточуючих.

 

Опис смаків ELF BAR TE5000

     TE5000 Disposable Pod пропонує великий вибір смаків, щоб задовольнити інтерес кожного вейпера.

· Яблуко та Персик: соковитий мікс зрілих яблук та стиглого персика створюють приємний фруктовий післясмак;

· Крижана Блакитна Малина: освіжаюча суміш солодкуватої блакитної малини з прохолодним льодом, щоб охолодити горло та оживити смакові рецептори;

· Ківі Маракуйя Гуава: екзотичні та яскраві тропічні фрукти - ківі, маракуйя та гуава, в міру кислий, не набридає при парінні на постійній основі;

· Лимонад Блакитної Малини: кисло-солодкий аромат стиглої блакитної малини в лимонаді.

· Чорниця Лід: свіжі та соковиті ягоди чорниці змішалися з крижаною прохолодою, для створення чистої освіжаючої затяжки;

· Цукрова Вата: солодкуватий і легкий, дійсно нагадує той самий солодкий десерт з дитинства;

· Виноград: ненав'язливий смак солодкого винограду;

· Соковитий Персик: стиглий та солодкий аромат свіжого персика;

· Енергетик: класичний і улюблений вейперами енергетичний напій, що оживляє тіло і розум, з яскравим та приємним післясмаком;

· Ананас Манго та Апельсин: виразний та кисло-солодкий мікс з тропічних фруктів манго, ананаса та апельсина;

· Полуниця Банан: типове поєднання стиглих полуниці та банана;

· Крижана полуниця: виразна стигла і соковита полуниця з льодом;

· Полуничне Морозиво: солодкий та десертний аромат полуничного морозива з нотами ванілі та крижаною прохолодою;

· Ванільне морозиво: кремовий смак ванільного морозива;

· Крижаний Кавун: солодка та соковита м'якоть кавуна, охолоджена льодом, створює чисту та освіжаючу пару з легким відчуттям ментолу.

Elf BarTE5000 смаки

     Одноразка на 5000 тяг пропонує гарний різноманітний вибір, від десертних до кислих та екзотичних міксів з ананасами, апельсинами, лимонадами та свіжими ягодами. Всі аромати розроблені за унікальною рецептурою Elf Bar та відрізняються високою інтенсивністю та стійкістю.

 

Як продовжити термін служби Elf Bar TE5000?

     Щоб зберегти Ельф Бар у відмінному стані, дотримуйтесь нескладних рекомендацій щодо догляду. Ось кілька порад:

1. Обережно використовуйте одноразову сигарету на холоді, так як жижа в картриджі замерзає і це призводить до горілого смаку.

2. Зберігайте девайс у чистоті та не допускайте потрапляння бруду та рідини в мундштук або роз'єм для заряджання.

3. Рекомендується не розряджати до кінця та не тримати на зарядці після повного заряду, щоб зберегти якість роботи батареї.

4. Уникайте потрапляння вологи та дощу на одноразку.

     Якщо у вас виникли проблеми з вашим приладом, зверніться за допомогою до нашого Vape Shop VapeMe. Ми готові допомогти вирішити будь-які проблеми та відповісти на всі запитання по телефону або у зручному меседжері.

 

Висновки

     TE 5000 дійсно заслуговує на увагу любителям красивих і незвичайних дизайнів, густої пари та чіткої передачі смаку. Модель містить безліч корисних функцій, таких як захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання. Незалежно від того, новачок ви або досвідчений користувач, цей пристрій легко використовувати, і завдяки цьому можна задовольнити всі потреби без зайвого клопоту.

Elf BarTE5000 замовити