Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Багаторазові Под системи

Фільтр
Об'єм картриджу (мл)
Колір
Акумулятор
Вага
Ціна, грн
Наявність
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Класичні сигарети почали втрачати свої позиції на ринку. І це не дивно, оскільки в продажу з’явились кращі альтернативи – багаторазові електронки. Рішення купити ПОД систему в основному приймають ті, хто не готові відмовитись від нікотину, але при цьому їм не подобається неприємний запах сигарет.

Електронки вирішують одразу дві проблеми. Вони є системами доставки нікотину та одночасно забезпечують ароматний пар. Оцінити вказані переваги пропонує інтернет-магазин VapeME. На сайті можна вигідно купити багаторазові електронні сигарети від Elf Bar та інших відомих брендів. Пропонуємо дешеві ціни на POD системи та оперативну доставку по Україні. 

Що таке поди?

Різноманітність електронних девайсів для куріння достатньо широка, тому покупці іноді плутають їх. Поди не стали винятком. Їх часто сприймають, як звичайні одноразки. Проте, POD системи мають низку відмінностей. Багаторазова електронка – це компактний пристрій, що складається з міцного корпусу, акумуляторного блоку та картриджу. В комплект POD систем також входить кабель для підзарядки.

Така конструкція забезпечує багаторазове використання ПОД систем. Це означає, що після закінчення рідини в картриджі подик не потрібно викидати, а тільки перезарядити. Для цього можна замінити пусту ємність або заповнити її спеціальною сольовою рідиною. Це головна відмінність та водночас перевага POD систем перед одноразовими електронками.

Чим відрізняється багаторазовий под від вейпу?

POD системи також часто плутають зі звичайним вейпом, але між ними є суттєва різниця. Вона полягає в будові пристроїв. В звичайних вейпах використовується атомайзер, а в багаторазках – картридж або POD. Звідси відповідна назва – POD система Крім цього, багаторазові поди працюють на сольовій рідині, в якій міститься певний відсоток нікотину.

Ця особливість робить POD системи «золотою серединою» між класичними сигаретами та вейпом. Ще однією відмінністю, яку можна помітити неозброєним оком, є компактніші розміри. Багаторазова ПОД система компактна та має ергономічну будову, що забезпечує зручне використання.

ПОД системи: які види представлені на сайті?

Багаторазові подіки представлені у величезному асортименті. Вони відрізняються за розміром, кількістю затяжок, дизайном, конструкцією та смаками. Крім цього, на сайті можна знайти багаторазові сигарети від різних брендів. Найвідомішим з них є Elf Bar, який пропонує надзвичайно великий асортимент якісних подіків. Проте, в каталозі представлені й інші достойні виробники POD систем.

Визначившись зі вказаними характеристиками, варто перейти до основної класифікації. Вона передбачає поділ POD систем за способом обслуговування. По цьому критерію виділяють 2 групи подів:

 • Відкриті. Це електронні сигарети з картриджами, які можливо заправляти рідиною самостійно. Користувач може вільно експериментувати зі смаками, обираючи кожен раз новий сольовий наповнювач для POD систем. Процедура дуже проста. В картриджі подів є невеликий отвір, в який потрібно залити рідину.
 • Закриті. Купити подік варто користувачам, яким не зручно самостійно заливати рідину. Конструкція закритих багаторазок виключає таку необхідність. Після закінчення рідини в подах можна легко замінити картридж та продовжувати куріння.

Не дивлячись на різну конструкцію, закриті та відкриті багаторазки мають одну спільну рису – велику різноманітність смаків. Для ПОД систем можна вибрати фруктові, ментолові та інші види сольових розчинів.

Багаторазові ПОД системи: в чому переваги?

Подіки безперечно посідають перші місця по затребуваності серед пристроїв подібного формату. Це зовсім не дивно, оскільки POD системи мають безліч переваг:

 • помірний об’єм пару;
 • компактні розміри POD систем;
 • приємний смак та аромат;
 •  щільні затяжки завдяки особливій структурі картриджів в POD системах;
 •  легкість та зручність використання;
 •  невеликий розхід рідини.

Завдяки вказаним особливостям багаторазка може стати перехідним етапом для тих, хто вирішив кинути палити, але ще не може повністю відмовитись від нікотину.

Які недоліки мають ПОД системи?

Недоліків у подів небагато, проте вони все ж є. Серед них варто виділити:

 • достатньо високу ціну на под;
 • невелику ємність батареї в POD системах;
 •  менша кількість смаків.

Проте, всі ці недоліки настільки несуттєві, що більшість покупців на них майже не зважає.

Як використовувати багаторазові електронні сигарети?

Виробники ПОД систем роблять акцент на максимальному комфорті та зручності для користувача, тому розробляють просту конструкцію, яку можна освоїти за декілька хвилин. Щоб почати користуватись, достатньо купити пода та виконати декілька простих кроків:

 • зарядка акумулятора за допомогою кабелю;
 •  вставка картриджа або його наповнення;
 •  витримування паузи на протязі 10 хвилин;
 •  перевірка кнопок управління на POD системі.

Якщо на корпусі є кнопки, то потрібно натиснути та зачекати загоряння індикатора. ЇЇ відсутність означає, що вейп багаторазовий працює автоматично. Користувачу потрібно зробити затяжку, після чого багаторазовий под одразу активується.

Чому обирають POD системи?

На багаторазки останнім часом переходять не тільки люди, що звикли до класичних сигарет, а ще й вейпери. Це зумовлено низкою характеристик, які вигідно відрізняють подіки від вказаної продукції. В основному купити подсистему вирішують по декільком причинам:

 • полегшений склад POD системи;
 • дим не заважає оточуючим (помірна кількість пару ПОД систем не створює незручності, як у випадку з вейпом);
 • можливість регулювання рівня нікотину в POD системах.

Крім цього, багаторазові електронні сигарети не складні у використанні. Навіть у людини, яка вперше вирішила спробувати поди, не виникне проблем з подами.

В чому особливості багаторазових подів?

Користувачі, які вже оцінили POD системи, називають їх безпечнішим рішенням, ніж звичайні сигарети та зручною заміною димному вейпу. Створити такий баланс вдалось завдяки особливій конструкції подіків. Всередині них є спеціальні деталі, що забезпечують нагрівання рідини до температури випаровування. В цьому полягає головна особливість POD систем – нікотин не згорає, а випаровується.

Це забезпечує м’якший вплив та відсутність шкідливих продуктів згорання. Щоб оцінити вказаний ефект, достатньо звернутись в інтернет-магазин VapeME. Пропонуємо купити POD високої якості по доступній ціні. На сайті представлена тільки оригінальна продукція відомих брендів. Для замовлення достатньо оформити заявку на сайті або подзвонити за вказаним телефоном.

Вгору