Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Картриджі для електронних сигарет

Фільтр
Бренд
Об'єм картриджу (мл)
Опір
Смак картриджу
Наявність
Ціна, грн
Країна виробник
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Електронні сигарети поступово набувають популярності не тільки серед молоді, а й тих, хто звик до звичайного тютюну. При чому більшість користувачів обирають багаторазові електронки, які можна використовувати тривалий час. Однією зі складових таких систем є картриджі. Вони є тим елементом, який вміщує в собі основу для пару (спеціальну рідину).

Знайти та купити картридж для електронної сигарети, як і саму ПОД систему, дуже просто. Величезний асортимент таких товарів представлений в магазині VapeME. Пропонуємо тільки оригінальну продукцію від відомих виробників, яка відрізняється чудовими характеристиками.

Що таке картриджі для електронних сигарет?

Картриджами називають спеціальні резервуари, без яких не зможе функціонувати багаторазова POD система. Тому, обираючи цей вид електронок, потрібно завчасно подбати про їхню покупку. Але перед тим, як купити картридж для ПОДу, варто детальніше дізнатись про їх конструкцію. Елемент являє собою компактну ємність, яка складається з 3 елементів:

  • корпусу з пластику;
  • випарник (або нагрівальний елемент);
  • компактний бак для сольової рідини.

Важливо те, що встановлюються картриджі на ПОД системи та більше ні на які електронні сигарети. Це обумовлено особливою конструкцією та сумісністю. Проте, багаторазові електронки поділяються на декілька різновидів. 

Відповідно картриджі теж бувають різні. Якщо планується перша покупка змінних блоків, то цю особливість обов’язково потрібно враховувати. В іншому випадку можна зіткнутися з неприємними відчуттями під час паріння та проблемами у вигляді появи присмаку нагару.

Які бувають картриджі для ПОДсистем?

Існує багато різновидів змінних блоків для POD систем. Вони можуть відрізнятись смаками, об’ємом бака та відсотком нікотину. Проте, частіше картриджі для ПОДу розділяють на 2 групи: відкриті та закриті. В конструкції відкритих картриджів передбачений спеціальний отвір з кришкою. Через нього можна заливати сольову рідину всередину.

При чому робити це можна декілька разів. Крім цього, в ПОД системи можна встановлювати закриті картриджі. Це спеціальні змінні ємності, які продаються вже заправленими ароматичною жижою. Їх ще називають одноразовими. Це обумовлено особливостями конструкції, яка не передбачає можливість самостійної заправки. Після повного використання наповнювача, потрібно знову купити картридж для вейпу.

Адже, закриті різновиди не мають отворів, через які можна залити рідину. Додатково варто згадати класифікацію в залежності від вмісту нікотину. В продажу представлені варіанти з 2 %, 5% та з 0% нікотину. Наявність такого великого асортименту відкриває широкі можливості для вибору.

Як використовувати картриджі для вейпу?

Попри велику кількість різновидів, принцип користування дуже простий. Є 2 варіанти використання виробів. Якщо це закриті картриджі для ПОД систем, то додаткового обслуговування в цьому випадку не потрібно. Цей найпростіше рішення для багаторазових електронок.

Користувачу потрібно тільки обрати відповідний виріб (враховуючи смак, об’єм та відсоток нікотину) та встановити його у POD систему. Після випаровування наповнювача, необхідно викинути пусту ємність та прикріпити нову. 

В цьому випадку низький ризик витікання та гарі. Окремо варто розглянути відкриті картриджі для електронних цигарок. Їх використання передбачає більше дій зі сторони користувача. Вони мають спеціальний отвір, куди потрібно періодично заливати сольовий наповнювач.

Це нескладна процедура, проте іноді можуть виникати проблеми з герметичністю. Важливими перевагами таких різновидів є екологічність та економність. Закриті картриджі на вейп не потрібно викидати після випаровування рідини. Для відновлення функціонування достатньо тільки перезаправити. Це суттєво економить кошти, а також мінімізує забруднення навколишнього середовища.

Чи можна перезаправляти картриджі для POD систем?

Відповідь на це питання неоднозначна, оскільки все залежить від типу змінних блоків для електронок. Одноразові різновиди неможливо перезаправити. Їх корпус повністю герметичний та не має отвору, в який можна заливати наповнювач.

Закриті (багаторазові) різновиди мають іншу конструкцію. Вона передбачає такий отвір, тому їх можна перезаправляти. Кількість та частота таких перезаправок може змінюватись. Значення має тип наповнювача, інтенсивність куріння, а також об’єм бака в картриджі.

Виробники рекомендують змінювати їх після 4 перезаправок. Проте, на практиці часто бувають ситуації, коли багаторазовий картридж на подік без проблем використовується після 8-10 перезаправок. Проте, якщо відчувається горілий присмак, то потрібно швидко виконати заміну.

Де замовити якісні картриджі для ПОД систем?

Купити картридж для електронної сигарети недорого можна в магазині VapeME. Пропонуємо один з найбільших в Києві та Україні асортиментів таких виробів. В каталозі представлені десятки різновидів від перевірених виробників. Всі вони якісні та відповідають встановленим стандартам.

Кожен товар має опис та ціну, тому вибрати буде нескладно. Якщо ж виникають труднощі, то звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Контакти можна знайти безпосередньо на сайті. Вони з радістю допоможуть з вибором, дадуть відповіді на всі питання щодо картриджів на вейп та оформити замовлення.

Вгору