Зміст:

  1. Як правильно заправити картридж в Elf Bar Mate 500?   

  2. Картриджи для Elf Bar Mate 500

  3. Як продовжити термін використання Elf Bar Mate 500? 

Огляд Elf Bar Mate 500

Elf Bar Mate 500 - це високоякісна електронна сигарета, яка заслуговує уваги від шанувальників вейпінгу. Проте, щоб отримати максимальний ефект від використання цього пристрою, слід правильно заправляти жижу та дбати про його обслуговування.

Кожен продукт Ельф Бар Мейт 500 містить особистий код, за допомогою якого легко перевірити оригінальність пристрою на офіційному сайті виробника.

ПОД оснащений акумулятором ємністю 500 мАг, що дозволяє здійснювати до 600 затяжок після повної зарядки.Переваги Elf Bar Mate 500

Як правильно заправити картридж в Elf Bar Mate 500?

Процес заправки картриджа простий та не займе багато часу. Але перед цим переконайтеся, що ви використовуєте якісну рідину для заправки, яку можна придбати окремо, наприклад, в розділі "Рідина для pod-систем" на нашому сайті.

Щоб заправити картридж, спочатку відсоединіть його від пристрою. Потім відкрийте силіконову заглушку та заправте жижу, залишивши всередині порожнє простір, краще заповнити його на 70%.

Якщо картридж заправляється вперше, закрийте заглушку та зробіть 3-5 затяжок без установки картриджа в батарейний блок. Це допоможе розчину краще пропитати вату в випарнику. Щоб вата достатньо пропиталась, обов'язково зачекайте 10-15 хвилин перед тим, як встановити картридж на місце.

Заправка Elf Bar Mate 500

Картриджи для Elf Bar Mate 500

Картридж Elf Bar Mate 500Картриджі можна придбати як порожні для самостійної заправки, так і заповнені рідиною. Однак, заповнені є одноразовими та вважаються не дуже економним варіантом.

Але вони дарують ряд переваг:

  • великий вибір смаків;
  • економлять час, адже немає потреби займатися перезаправкою;
  • унікальна рідина від виробників Elf Bar, як у одноразових аналогів.

 

Як продовжити термін використання Elf Bar Mate 500?

Щоб зберегти функціональність та довгий термін служби багаторазового вейпа, необхідно правильно доглядати за ним:

  • Регулярно чистіть силіконову заглушку та внутрішні деталі. Не допускайте потрапляння рідини на корпус та зарядний роз'єм.
  • Крім того, окрім правильної заправки, важливо також слідкувати за станом акумулятора. Щоб продовжити термін служби акумулятора, не рекомендується доводити його до повного розряду та заряджати до максимальної ємності.
  • Для зарядки акумулятора рекомендується використовувати тільки оригінальний кабель, який йде в комплекті з пристроєм. Підключіть кабель до зарядного роз'єму на батарейному блоку та вставте його у розетку. Під час зарядки індикатор на батарейному блоку буде світитися червоним, а після повної зарядки - зеленим.

В цілому, що Elf Bar Mate 500 - це зручний, якісний та надійний пристрій для вейпінгу, який дозволяє насолоджуватися ароматним паром в будь-який час. Дотримуючись інструкцій щодо заправки та догляду за пристроєм, ви отримаєте максимальний ефект від вашого Ельф Бар Мейт 500.

Якщо у вас виникнуть питання щодо використання або придбання багаторазового Ельф Бару, рідини або споживних матеріалів до нього, не соромтеся звертатися до наших менеджерів в інтернет магазині Vape Me.