Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Cольова жижа

Фільтр
Міцність нікотину
Тип смаку
Об'єм (мл)
Вид нікотину
VG/PG
Країна виробник
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

На відміну від звичайних сигарет, нікотин з яких погано засвоюється організмом і рідко дає очікуваний ефект, електронні на сольовому нікотині дають змогу швидко та безпечно вгамувати "голод".

Численні дослідження довели, що сольова жижка не завдає шкоди для самого вейпера та людей поруч. Вміст токсинів і канцерогенів у випарах мінімальний у порівнянні з тютюновим димом, а смолисті та інші домішки під час паління жижі, де є сольовий нікотин, відсутні.

Що таке сольовий нікотин

Сольова рідина — це суміш, до складу якої входять нікотин та кислоти, близькі за кислотно-лужним балансом з організмом людини, що прискорює засвоєння речовини. Добувають її шляхом синтезу частинок з тютюнового листя.

Рідина, для якої сольовий розчин слугує основою, має наступні переваги:

 • легкий перехід від звичайних цигарок;
 • нетривалий перекур завдяки швидкому ефекту;
 • тривале задоволення;
 • незначні витрати;
 • термін придатності (можливість купити сольову жижу про запас);
 • відсутність так званого "тротхіту".

Недолік, який має жижа: ризик перевищення допустимої для курця дози у разі використання на потужних пристроях, кальянах і баках. Тому краще пустити в дію рідину на основі солі нікотину для під систем низької потужності.

Довгий час рідини з сольовим нікотином були доступні виключно на території США, але з 2018 року вони з'явилися і в Україні. Ознайомитись із актуальними винаходами для вейперів пропонує наш магазин електронних сигарет в Києві.

Сольова заправка: особливості застосування 

Всупереч назві жижа, в основі якої сольовий нікотин, зовсім не солона. Завдяки багатоетапному очищенню сольові рідини мають нейтральний, м'який смак з легкими нотками спеціального ароматизатора, не залишають після себе неприємного запаху та посмаку.

Парити можна за будь-яких умов, навіть в мороз рідина не псується.

Жижа для поду це не тільки хороша альтернатива звичайним сигаретам, але і можливість назовсім позбутися нікотинової залежності або хоча б знизити обсяг споживання. Сольова рідина схвалена агентством Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США й входить до складу спеціальних пластирів.

Рідина на сольовому нікотині: як вибрати

Люди часто не знають, яка сольова рідина для поду відповідає їхнім потребам і характеристикам девайсу, що використовується. 

Головні параметри рідини, які допоможуть зробити правильний вибір:

 1. Міцність. Концентрацію вказують у мг/1 мл або у відсотковому співвідношенні. Чим вище значення, тим більша насиченість. Сольові жижі в Києві пропонують міцністю від 20 мг (2%) – до 65 мг (6,5%). Необхідно точно визначити свою дозу. Тим, хто хоче зробити свої перші затяжки, слід починати з найнижчої концентрації, поступово підвищуючи її. Давні прихильники вейпів дотримуються концентрації не більше 25-35 мг, запеклі фанати віддають перевагу 50-60 мг. Якщо ви переходите на сольову жижу з іншої рідини чи курилки, консультанти Vape Me порадять, яка сольова жижа вам підійде.
 2. Об `єм. Оскільки сольовий нікотин має значно меншу витрату, ємності по 100+ мл не знадобляться. Для перезаряджання картриджів застосовують флакони від 10 до 30 мл.
 3. Співвідношення VG/PG. Комфорт під час паління залежить від балансу рідини рослинного гліцерину та пропіленгліколю. Якщо для органічного типу навіть рівна концентрація цих субстанцій викликає в горлі різкі відчуття, сольова рідина не дає такого побічного ефекту, тому можна сміливо замовити її в такій пропорції або навіть 60/40.
 4. Смак та аромат. Є сольовий розчин зі смаком десертів, тютюну, ягід, фруктів тощо. Вибір повністю залежить від ваших уподобань, але якщо ви почали парити з метою подолати нікотинову залежність, краще не потрапляти в пастку смачних міксів. Для таких випадків є рідина з класичним нейтральним смаком.
 5. Вартість. Ціна на сольовий нікотин залежить від параметрів, величини флакона та виробника. Рідина для вейпу буває як дорога, так і дешева.

Якщо потрібна якісна оригінальна продукція для вейпу, найкраще скористатися послугами спеціалізованого магазину – VapeMe. Тут сольовий нікотин купити можна дешево та з доставкою по всій країні.

У нас є дешеві багаторазові та одноразові електронки, будь-яка сольова рідина та інші аксесуари від відомих брендів з гарною репутацією та відгуками. На всі товари діє гарантія якості.

Вгору